Facebook
YouTube
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 26

Adventní večer

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na Adventní večer, který se koná v Olomouci v pátek 2.12. od 19:00 v kostele Panny Marie Sněžné. Vstupenky.. více »

Nové dresy pro FC Skunk k 10 rokům v malém fotbale Olomouc

Malý fotbal má na Olomoucku 50-ti letou tradici. Prvoligový tým FC Skunk, který naše realitní kancelář sponzoruje, letos zaznamená 10 let.. více »

AUKCE, forma prodeje ve světě nemovitosti

V poslední době se na trhu nemovitostí objevila nová forma prodeje - aukce. Ve světě obchodu známá věc, dokonce v Americe, či některých.. více »

Realitní služby za současného stavu

Realitní kanceláře svou činnost poskytovat mohou. Do 21. 3. 2021 při dodržení zpřísněných pravidel. více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Staň se součástí projektu OLOMOUCKÁ MOZAIKA

Staň se součástí projektu OLOMOUCKÁ MOZAIKA

... aneb vy fotíte – Panda foto upravuje!

Fotografujete město Olomouc a jeho zákoutí? Dostanete se na místa kam se já nedostanu nebo na které jsem zapomněl? Není nic jednoduššího. Přihlaste se do tohoto projektu. A pokud nemáte vlastní fotoaparát, na jeden až dva dny vám ho můžu zapůjčit.


Vaše fotografie pak v případě potřeby upravím a zveřejním na facebookovém profilu Olomouc od Panda foto – Daniel Berka. Fotka s největším počtem laiků získá uznání a každé dva měsíce vybereme dva účastníky celodenního workschopu. Vše je zdarma, ale můžete zaslat dobrovolný příspěvek na údržbu fototechniky (číslo účtu 214093396/0600).


Akce proběhne od zveřejnění do odvolání. Pravidla akce OLOMOUCKÁ MOZAIKA – Zúčastnit se může každý od 15 let věku – Na každé zveřejněné fotografii bude uvedeno jméno autora – Od jednoho autora upravíme maximálně pět fotografií – Výherce bude souhlasit se zveřejněním svého portrétu, jména a příjmení – Zapůjčení fotoaparátu proběhne po domluvě. Jeho součástí je osobní předání a zaučení.


Hlavním sponzorem akce pro měsíc únor a březen se stala Realitní kancelář MARA s.r.o.